STAVEBNÍ DĚLNÍK (jistota celoroční práce) Praha a celá ČR

Kategorie nabízené pozice:

  • zedník, dělník, stavebnictví

Náplň práce:

  • s partou kolegů budete provádět stavební práce na pozemník stavbách. Nová výstavby budov, rekonstrukce objektů atd.

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání není rozhodující
  • fyzickou zdatnost
  • týmového ducha
  • pravidelnou pracovní docházku
  • chuť učit se novým věcem
  • ochota pracovat mimo bydliště (Praha celá ČR)
  • řidičský průkaz skupiny “B“ výhodou (není podmínkou)

Co nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti, která je na trhu 31 let
  • pravidelnou mzdu (hodinová mzda + placené přesčasy + firemní benefity)
  • při práci mimo Prahu zajištěné ubytování
  • pracovní oblečení a ochranné pomůcky
  • pokud budete šikovní možnost práce jako parťák, stavební mistr
  • práce v přátelské atmosféře

Typ pracovního vztahu:

  • plný úvazek

Smluvní vztah:

  • pracovní smlouva, práce na živnostenský list, jiné (na dobu určitou)

Datum nástupu:

  • ihned

Pozice je vhodná pro všechny lidi, kteří mají chuť pracovat a chtějí se učit novým věcem.

V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email info@vystavby.cz.
Pokud nemáte životopis stačí zavolat na kontakt +420 605 562 794.