Podnikatel.cz 17.11.2009

Nová restaurace McDonald´s a McCafé v Teplicích
Jubilejní 80. restauraci otevřela dnes společnost McDonald’s ČR v bývalém pivovaru na Masarykově třídě v Teplicích – Trnovanech. Jedná se zároveň již o 3. provozovnu McDonald‘s v České republice se stylovým designovým kavárenským prostorem McCafé. Zákazníci si v nové restauraci mohou vybrat kromě tradiční nabídky také z řady rozmanitých kávových specialit, šesti druhů čaje a z osmnácti prvotřídních dezertů. Příjemné kavárenské posezení při šálku voňavé kávy za příznivé ceny tak zcela unikátně doplňuje tradiční koncept restaurací McDonald‘s.

Nová restaurace McDonald’s v Te­plicích má vnitřní kapacitu 124 míst k sezení a je typu Drive thru. Zákazníci tak mohou být obslouženi i do okénka automobilu. V restauraci pracuje 80 zaměstanců, 12 z nich tvoří samotný tým McCafé. Jedná se o špičkové baristy, kteří jsou průběžně profesionálně proškolováni v přípravě různých druhů káv. Otevírací doba je denně po celý týden od 7:00 – 23:00 hodin.

Nová restaurace je vybavena špičkovou technologií pro přípravu jídel a je postavena v designu LIM Edge. Generálním dodavatelem stavby byla společnost Kališ – Krátkoruký, generálním projektantem ARA Projekt s.r.o., projektantem kuchyně společnost JR Group. Dodavatelem interiéru byl RTS Gastro- und Mobeldesign GmbH, kuchyně zajistil H&K equipment LTD. Na výstavbě a vybavení restaurace se podílely dále společnosti Imeso, Alfatech, eB-Služby, Neon signs, Franke Coffee Systems a Ecce.

Teplický Deník 17.11.2009

Nová restaurace McCafé v Teplicích
Teplice – Jubilejní 80. restauraci otevřela 16. listopadu 2009 společnost McDonald’s ČR v bývalém pivovaru na Masarykově tř. v Teplicích – Trnovanech.

…Nová restaurace je vybavena špičkovou technologií pro přípravu jídel a je postavena v designu LIM Edge. Generálním dodavatelem stavby byla společnost Kališ – Krátkoruký, generálním projektantem ARA Projekt s.r.o., projektantem kuchyně společnost JR Group. Dodavatelem interiéru byl RTS Gastro- und Mobeldesign GmbH, kuchyně zajistil H&K equipment LTD. Na výstavbě a vybavení restaurace se podílely dále společnosti Imeso, Alfatech, eB-Služby, Neon signs, Franke Coffee Systems a Ecce…

Celý článek zde: http://teplicky.denik.cz/…0091117.html